2021-01-17 (7).jpg

MEDYUM SALMAN HOCA

Olması Gerektiği Gibi

Hoş geldiniz! medyum.selmankara.com, 2000 yılından bu yana Medyum olarak hizmet vermektedir. Herkesin yaşamlarını iyileştirme potansiyeline sahip olduğuna inanırım. Ancak bunu gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları bilgiye erişimleri yoktur. Özel yeteneğim sayesinde, müşterilerimin enerji sistemlerine girebiliyor, geçmiş, şimdiki ve gelecekteki olaylardan önemli ayrıntılara dokunabiliyorum. Bu sayede onlara, etkili yaşam değişiklikleri yapmalarına imkan veren faydalı bilgiler sağlayabiliyorum. Sitemi inceleyin ve hayatınızı geliştirmenize nasıl yardımcı olabileceğimi görün.

Daha Fazla Bilgi

GEÇMIŞIM

Hoş geldiniz. Yıldızların sizi buraya getirmesinden dolayı heyecan duyuyorum.Türkiye halkına hizmet sunan, başarılı bir Medyum olarak, hayatın en karmaşık ve zor sorunlarında size yol göstermek için buradayım. Hangi konuda sıkıntı çekiyor olursanız olun, ileriye doğru yolunuzu bulmanız için yanınızdayım. Daha çocukluğumda, başkalarının göremediği şeyleri görmemi ve hissetmemi sağlayan, Allah vergisi bir yeteneğim olduğunun farkındaydım. 2000 yılından beri birçok insan için gerçekleştirdiğimi, sizin için de yapabilirim. Randevu almak veya telefonda yorumlama almak için bana ulaşın.

Astrology-Crystals
Tarot-Cards-Pendulum
Fortelling-Future-Pendulum
Palm Reading
2021-01-17 (5).jpg
Tarot-Cards-Pendulum

MUTLU, MEMNUN MÜŞTERILER KESIN %100 SONUÇ

Deneyenlere Kulak Verin

Müşterilerimin fikirleri benim için çok önemlidir. Onlar memnun olmasaydı asla bugünlere gelemezdim. İşte bu yüzden, sunduğum tüm psişik hizmetlerden memnun kaldıklarından emin olmak için elimden geleni yapıyorum. Çalışmalarım hakkında insanların neler düşündüklerine göz atın ve siz de aklınızdakileri paylaşmak için hemen iletişime geçin.

Ceren Umut
medyum Salman hocadan yardım istedim eşim bana karşı soğuk bende bu konuda Selman hocayı aradım bakımlar yaptı eşime bağlama büyüsü için çalışmalara başladı bu çalışmalar 12 gün sürdü eşim bir anda değişmeye başladı. Medyum Salman hoca bu konuda ban sonuç verdi. Eşimin işleri de kötüydü araba tamirhanesi vardı işleri olmuyordu onun için de sonradan Salman hocamı arardım rızık açmak için çalışmalar yaptı 7 günde çalışması bitti kargo ile muska yolladı 7 adet Salman hocanın söylediği gibi kullandık muskaları Allaha şükür eşimin işleri de yolunda evimde sevgi bolluk eksik olmuyor çok şükür medyum Salman hocamı sizlere tavsiye etmekten onur duyuyorum.

Ayşe tonluk
herkese iyi günler arkadaşlar yaklaşık bir yıldır beraber olduğum biri vardı. sevgilimle çalıştığım şirkette tanıştık iyi bir ilişkimiz vardı ona her geçen gün ilgim artıyordu onunda beni sevdiğini biliyordum ama bu benim için yeterli değildi daha fazlasını istiyordum. bunun için medyum arayışlarına girdim iyi bir medyumla çalışmam gerekiyordu bir kaç medyumla görüştüm güven vermediler arayışlarıma devam ettim sonunda medyum Salman hocayı buldum sorunlarımı anlattım sevgilimi kendime bağlamak istiyordum 15 dakikalık bir ön bakım yaptı 10 günlük bir çalışma uygula dı çalışmanın 5. günü erkek arkadaşımın ilgisi eskisine göre artmaya başladı işten ayrıldıktan sonra normalde bir defa arardı ama şimdi tlf susmuyor nerdeyse geceleri uyutmuyor her gün ölçeklerle karşılamaya başladı her şey istediğim gibi olmaya başladı çok mutluyum allah Salman hocadan razı olsun. bağlama büyüsü belirtileri herkese tavsiye ediyorum

Eda Koç
Arkadaşlar 4 aydır erkek arkadaşımdan sebepsiz yere ayrıldık aslın da araya eski sevgilisi girdi bu yüzden benden ayrıldı bende erkek arkadaşımı tekrardan geri getirip evlenmek için medyumlardan yardım aldım bir kaç medyum tarafından ne yazık ki dolandırıldım. Bir yakın akrabamın tavsiyesi üzerine medyum salman hocayı aradım sorunumu paylaştım etkili evlilik büyüsü yapması için yardım istedim medyum selman aslında çok yoğundu çalışmalarımı yapması için ikna etmeyi başardım. Etkili evlilik büyüsü çalışmalarına başladı erkek arkadaşım öncelikle hayatında ki kızdan ayrıldı hemen ardında bana geri döndü ve bağlandı çalışmalar bittikten sonra da evlilik teklifi etti. Bende kabul ettim 1 aylık evliyim ve çok mutluyum medyum selman hoca sayesinde sevdiğim adam ile evlendim allah salman hocam dan razı olsun herkese tavsiye ederim.

Sibel Korkmaz
Selam arkadaşlar. Ben 5 senelik evli bir bayanım 3 ay önce eşimle ufak bir tartışma yaşadık ve olay büyüdü mahkemelik olduk. Eşim bana boşanma davası açtı ve artık tamamen umutsuz kalmıştım, her şeyin bittiğini düşünüyorken internetten salman hocamın adresini bulup kendisiyle iletişime geçtim ve benimle bir takım bilgiler paylaştı, ilk başta biraz umutsuzdum ama hocamın yaptığı çalışmaların etkisini gördükten sonra eşimin bana döneceğine inandım. Eşimin eski eşi bize büyü yapmış ve bu büyüyü bozdu hocam tam 1 hafta sonra eşim bana aniden döndü. Ve şuan eşime ve kendime çok ağır korumalar yaptırdım bu şekilde hiç bir insan bize büyü yapamayacak çaresiz dert yoktur, allahım salman hocadan razı olsun

Pelin Yılmaz

Arkadaşlar benim durumum biraz farklı giden benim kardeşim oluyor ben kardeşim için çalışma yaptırdım ve 9 gün içerisinde kardeşim geri geldi selman hocamın sayesinde salman hocam olmasaydı Allah bilir kardeşim ne durumda olurdu ama buna da şükür sonuçta kardeşim sağ salim bulundu giden kardeşimi biz ailece her yerde aradık ama hiç bir yerde bulamadık 5 aydır kardeşim kayıptı sonra internette dolaşırken medyum salman hasocamın sitesine denk geldim ve aradım derdimi anlattım bana bulacağını söyledi bakım yaptı halen hayatta olduğunu söyledi ve kendi isteğiyle gitmediğini de söyledi bize gün verdi zaten dediğim gibi 9 gün içerisinde kardeşimi buldu ve bize nerede olduğunu söyledi dediği yere gittik ve gerçekten kardeşim oradaydı Allah salman hocamdan razı olsun

Sorularınız veya yorumlarınız için hemen iletişime geçin.

2021-01-17 (5).jpg
2021-01-17 (1).jpg
2021-01-17 (6).jpg
En-Çok-Tercih-Edilen-Bağlama-Büyüsü.jpg
2021-01-17 (2).jpg
Fortelling-Future-Pendulum

BANA ULAŞIN

Aradığınız cevaplar mı var yoksa hayatınızın doğru yolda olduğunun onayını mı almak istiyorsunuz? Sebep ne olursa olsun, doğru yere geldiniz. İnsanlara, hayatın zorluklarıyla başa çıkmakta ihtiyaç duydukları araçları geliştirmelerine yardım etmeyi seviyorum. Sağlıkta ve sıhhatte olmalarını, gelişmelerini görmekten büyük memnuniyet duyuyorum. Bana hemen ulaşın ve iyileşme süreci başlasın.

Büyükdere Caddesi No. 243, Levent

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!